Kolekce čajů Basilur


island  

Islands of Tea

100% čisté cejlonské čaje z různých oblastí v sypaném nebo sáčkové provedení. Jako dárek potěší v designové plechové dóze ve tvaru mapy Srí Lanky i v klasické papírové krabičce.

leaf-of 

Leaf of Ceylon

Prvotřídní kvalita černých cejlonských čajů Basilur z různých čajových oblastí exotické Srí Lanky. Najdete zde čaje ze středně položených plantáží UVA až po vysokohorské plantáže Nuwara Eliya. Kromě čistých oblastních čajů v této řadě najdete černé čaje se smyslnou chutí smetany, karamelu a bergamotové silice (Earl Grey).

four-seasons

Four Seasons

Tato kolekce se vyznačuje příjemnou chutí rozlišenou pro každé roční období. V zimě vás zahřeje černý čaj s kousky brusinek, na jaře si vás podmaní jemný zelený čaj se smyslnou vůní rozkvetlé japonské třešně Sakura. V létě si vychutnejte osvěžující chuť zeleného čaje s lesními jahodami a na podzim vás jistě zaujme silný černý čaj s javorem.

fruit-flowers

Fruit and Flowers

Kolekce čajů 2 v 1. V dolní části plechovky najdete vždy čistě černý nebo zelený čaj, v horní části je čaj doplněn o řadu chutí. Například zelený čaj je obohacen o svěží chuť citrusových plodů či podmanivou vůni jasmínu, chuť černého čaje pak zjemní smetana s jahodami, růžová poupata a další.

bouquet 

Bouquet

Unikátní vůně čerstvých zelených čajů plné jemných vůní květin a ovoce. Tyto jemné a voňavé čaje jsou dodávány v unikátně navržených obalech, které mohou sloužit jako milý dárek nebo dekorace pro váš domov.

festival 

Festival Collection

Vynikající sezónní dárek, který doplní vaši sváteční náladu osvěžujícím šálkem 100% čistého cejlonského čaje s přírodním ovocem a bylinami.

garden-stones 

The Garden of Stones

Japonská kamenná zahrada je jedním z fenoménů této východní kultury. Jejími hlavními principy jsou harmonická rovnováha, originalita a asymetrie. „Basilur Tea“ vám přináší malou japonskou kamennou zahradu až domů a zavede vás do starobylých tradic Východu. Kolekce je balena v designově dokonalých obalech imitujících kámen.

magic-fruit

Magic Fruits

100% čistý cejlonský černý čaj s bezkonkurenční kombinací přírodního ovoce, jako jsou jahody a kiwi, citron a limetka, malina & šípek, nebo exotického ovoce.

oriental

Oriental Collection

Tato čajová řada plná orientálních chutí v elegantních designových obalech vám přinese delikátní chuť čistého černého čaje, zeleného čaje s marockou mátou, exotickou chuť tisíce a jedné noci či kořeněnou chuť indického čaje Masala.

book

Tea Book Collection

100% exkluzivní kvalita prémiových cejlonských čajů Basilur v nádherných obalech v podobě knihy je vynikajícím dárkem pro každou příležitost. Neustále se rozšiřující kolekce vás potěší zimními, ovocnými, či romantickými květinovými motivy a originální chutí. Nemůžete nic pokazit, pokud se rozhodnete dát čaje Basilur jako hezký dárek.

personal

Personal Collection

Tato řada vám přináší zajímavou kombinaci sáčkových čajů v plechovém provedení. Vybrat si můžete ze dvou variant, černého čaje s exotickým ovocem, nebo černého čaje v prémiové kvalitě.

prezenter

Dárkové prezentéry

Pro náročné zákazníky máme připravenou speciální edici dárkových čajů v exkluzivním dřevěném provedení.

specialty

Specialty Classic

Anglická řada čajů Basilur obsahuje typické anglické čaje jako Darjeeling, English Breakfast, Earl Grey a další. Sáčkové i sypané čaje jsou v elegantním plechovém balení.