Příběh čaje


Jak vznikl čajPodle čínské legendy se o objevení čaje zasloužil čínský císař Šen Nung, který patřil mezi uctívané vědce, učitele a mecenáše umění. Vodu před použitím převařoval, protože věřil, že se tím stává bezpečnější a zvyšuje se její trvanlivost. Jednoho dne mu při práci v zahradě spadlo do převařené vody několik lístků z keříku, voda změnila barvu a zavoněla. Císař ochutnal a byl překvapen osvěžující chutí vzniklého nápoje. Popíjení čaje se tak rozšířilo a stalo se oblíbeným pro uvolňující a relaxační schopnosti.

Dnes je pití čaje populární a rozšířené po celém světě a to v teplé i studené podobě. Čaj je oblíben jako přírodní, osvěžující a v neposlední řadě i zdravý nápoj.

Kolekce čajů BASILUR do tohoto konceptu skvěle zapadá – vybere si opravdu každý. Společnost BASILUR je hrdá na to, že stylovou a exkluzivní prezentací povyšuje pití čaje na prémiový, až exkluzivní zážitek. Čaje BASILUR jsou připravovány a baleny pro zákazníky, kteří si chtějí pití čaje opravdu vychutnat.

Kolekce čajů BASILUR je tak v přímém rozporu s nejrozšířenější standardní nabídkou a marketingem konkurence, kterou najdete v každém hypermarketu.